SBT Jaroslav Blažek - zpět na home žaluzie | sítě proti hmyzu | rolety | garážová vrata | fólie | markýzy | VELUX
parapety | kontakt
dekorativní a zastiňovací doplňky VELUX
VELUX

Dekorativní a zastiňovací doplňky VELUX


VELUX univerzální zastínění Nabízíme všechny druhy interiérového zastínění, které si jen můžete přát. Máme pro Vás vyváženou kolekci kvalitních materiálů a dekorativních vzorů, z nichž si určitě vyberete. S pomocí našich zastiňovacích doplňků můžete zcela zabránit vstupu slunce, změkčit či změnit odstín denního světla nebo jen zastínit, a vytvořit si tak barvité a působivé osvětlení zcela podle své nálady, a dokonale si tak vychutnat chvíle odpočinku.

Úplné zatemění
zcela zatemňující tkaninová roleta Siesta je ideálním řešením pro úplné zatemnění nebo jen pro utlumení ostrého letního slunce.
Ovládání: manuální, elektrické

Univerzální zastínění
zastiňovací tkaninová roleta má účinné a praktické řešení, které poskytuje soukromí, VELUX kontrola intenzity zastínění před sluncem a současně i příjemnou dekoraci.
Ovládání: manuální

Změkčení odstínu denního světla
tkaninová plisovaná roleta je dekorativní zastiňovací prvek, který svým vzhledem dodá podkrovní místnosti na atraktivnosti a zajistí příjemné prosvětlení vašeho domova.
Ovládání: manuální, elektrické

Kontrola intenzity denního světla
lamelová žaluzie umožňuje regulovat intenzitu a směr přicházejícího světla pomocí posuvného jezdce.
Ovládání: manuální, elektrické

VELUX kontrola intenzity
Ochrana proti hmyzu
síť proti hmyzu Velux ladí s jakýmkoliv interiérem a pokud ji nepoužíváte, zůstane navinuta v horní liště. Vodící lišty a těsnění v dolní části sítě zabraňují proniknutí hmyzu. Střešní okno může být otevřeno i při stažené síti proti hmyzu.
Ovládání: manuální


Bližší informace Vám poskytneme v naší prodejně
VELUX proti hmyzu nebo na internetových stránkách www.VELUX.cz